Training (7.x-2.3) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Topic
bo: གླེང་གཞི

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
