Training (7.x-2.3) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: Date
ca: Data

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Topic
ca: Tema

en: Video
ca: Vídeo

en: Feedback
ca: Suggeriment

en: Sequence
ca: Seqüència

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Navigation bar
ca: Barra de navegació

en: Highlighted
ca: Destacat
