Training (7.x-2.3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Status
is: Staða

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Date
is: Dagsetning

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Topic
is: Umræðuefni
