Training (7.x-2.3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Description
te: వివరణ

en: Date
te: తేదీ

en: Help
te: సహాయం

en: Topic
te: విషయం

en: Sequence
te: క్రమం

en: First sidebar
te: మొదటి పక్కపట్టీ

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
