Training (7.x-2.4) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Date
bg: Дата

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Topic
bg: Тема

en: Main menu
bg: Основно меню
