Training (7.x-2.4) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: Date
da: Dato

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Start Date
da: Startdato

en: Desc
da: Faldende

en: Topic
da: Emne

en: Feedback
da: Tilbagemelding

en: Sequence
da: Sekvens

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Second sidebar
da: Andet sidepanel

en: File upload
da: Fil upload

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Navigation bar
da: Navigationsbjælke

en: Highlighted
da: Fremhævet
