Training (7.x-2.4) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Desc
el: Φθί

en: Topic
el: Θέμα

en: Sequence
el: Ακολουθία

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
