Training (7.x-2.4) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: Help
se: Veahkki

en: Video
se: Filbma
