Training (7.x-2.5) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Status
cy: Statws

en: Content
cy: Cynnwys

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Date
cy: Dyddiad

en: Help
cy: Cymorth

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Start Date
cy: Dyddiad cychwyn

en: Topic
cy: Testun

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
