Training (7.x-2.5) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Status
fi: Tila

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: Topic
fi: Aihe

en: Feedback
fi: Palaute

en: Sequence
fi: Sekvenssi

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: File upload
fi: Tiedoston lataus

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Highlighted
fi: Korostettu
