Training (7.x-2.5) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: Date
gl: Data

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: Topic
gl: Tema

en: Related Links
gl: Ligazóns

en: Sequence
gl: Secuencia

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado
