Training (7.x-2.5) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Date
kk: Датасы

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Topic
kk: Тақырыпша

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
