Training (7.x-2.5) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Date
os: Датæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
