Training (7.x-2.5) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Status
uk: Стан

en: Content
uk: Вміст

en: Description
uk: Опис

en: Date
uk: Дата

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Start Date
uk: Дата початку

en: Desc
uk: Спад

en: Topic
uk: Тема

en: Video
uk: Відео

en: Related Links
uk: Пов'язані посилання

en: Feedback
uk: Зворотній зв'язок

en: Sequence
uk: Послідовність

en: Assignment
uk: Призначення

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Second sidebar
uk: Друга бічна панель

en: File upload
uk: Відвантаження файлів

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Course
uk: Курс

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Navigation bar
uk: Панель навіґації

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Training
uk: Тренування
