Training (7.x-2.6) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Topic
hy: Թեմա

en: Sequence
hy: Հերթականություն

en: Training
hy: Դասընթաց
