Training (7.x-2.6) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: Date
jv: Tanggal

en: Help
jv: Pitulungan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Topic
jv: Topik

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor
