Training (7.x-2.6) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Description
sk: Popis

en: Date
sk: Dátum

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: Desc
sk: Zostupne

en: Topic
sk: Téma

en: Feedback
sk: Spätná väzba

en: Sequence
sk: Sekvencia

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
