Training (7.x-2.7) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Status
ar: الحالة

en: Content
ar: المحتوى

en: Description
ar: الوصف

en: Date
ar: التاريخ

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Topic
ar: المناقشة

en: Video
ar: فيديو

en: Sequence
ar: التسلسل

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Highlighted
ar: مبرز
