Training (7.x-2.7) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Date
et: Kuupäev

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Desc
et: Kahanev

en: Topic
et: Teema

en: Sequence
et: Sagedus

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Highlighted
et: Eristatud
