Training (7.x-2.7) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Help
ht: Èd

en: Footer
ht: Pye paj

en: Desc
ht: Des
