Training (7.x-2.7) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Description
hu: Leírás

en: Date
hu: Dátum

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: Desc
hu: Csökk

en: Topic
hu: Témakör

en: Video
hu: Videó

en: Feedback
hu: Visszajelzés

en: Sequence
hu: Szekvencia

en: Assignment
hu: Hozzárendelés

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: File upload
hu: Fájlfeltöltés

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Course
hu: Kurzus

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Navigation bar
hu: Navigációs sáv

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Training
hu: Oktatás
