Training (7.x-2.7) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Status
ja: 状態

en: Content
ja: コンテンツ

en: Description
ja: 説明

en: Date
ja: 日付

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Start Date
ja: 開始日

en: Desc
ja: 降順

en: Topic
ja: トピック

en: Video
ja: ビデオ

en: Feedback
ja: フィードバック

en: Sequence
ja: シーケンス

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー

en: Second sidebar
ja: 第2サイドバー

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Navigation bar
ja: ナビゲーションバー

en: Highlighted
ja: ハイライト
