Training (7.x-2.7) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Topic
km: ប្រធានបទ

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
