Training (7.x-2.7) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Date
ne: मिति

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Topic
ne: विषय

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
