Training (7.x-2.7) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: Date
oc: Data

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Topic
oc: Subjècte

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
