Training (7.x-2.7) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Topic
pa: ਵਿਸ਼ਾ
