Training (7.x-2.8) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Date
eo: Dato

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Desc
eo: malkreske

en: Topic
eo: Temo

en: Sequence
eo: Sinsekvo

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
