Training (7.x-2.8) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Date
lt: Data

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Topic
lt: Tema

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: File upload
lt: Failo įkėlimas

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Navigation bar
lt: Navigacijos juosta

en: Highlighted
lt: Paryškintas
