Training (7.x-2.8) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: Date
si: දිනය

en: Help
si: සහාය
