Training (7.x-2.8) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Date
ta: தேதி

en: Help
ta: உதவி

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Topic
ta: தலைப்பு

en: Sequence
ta: வரிசை

en: First sidebar
ta: முதல் பக்கபகுதி

en: Main menu
ta: முதன்மைப் பட்டி

en: Page top
ta: பக்கத்தின் மேல்

en: Page bottom
ta: பக்கத்தின் கீழ்ப்பகுதி

en: Highlighted
ta: தனிச்சிறப்பானவை
