Training (7.x-2.9) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Date
ka: თარიღი

en: Help
ka: დახმარება

en: Desc
ka: აღწერა
