Training (7.x-2.9) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: Date
pl: Data

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: Desc
pl: Malejąco

en: Topic
pl: Temat

en: Video
pl: Wideo

en: Feedback
pl: Prześlij opinię

en: Sequence
pl: Sekwencja

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
