Training (7.x-2.8) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Date
az: Tarix

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Desc
az: azaldın

en: Topic
az: Mövzu

en: Sequence
az: Ardıcıllıq

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
