Training (7.x-2.9) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Date
mr: दिनांक

en: Help
mr: मदत

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक

en: Topic
mr: विषय

en: Sequence
mr: अनुक्रम
