Training (7.x-3.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Description
be: Апісанне

en: Date
be: Дата

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Topic
be: Тэма

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены
