Training (7.x-3.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: Date
eu: Data

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Desc
eu: Beheraka

en: Topic
eu: Gaia

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
