Training (7.x-3.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Main menu
my: ပင်မ menu
