Training (7.x-3.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Status
ro: Stare

en: Content
ro: Conținut

en: Description
ro: Descriere

en: Date
ro: Data

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Desc
ro: Descendent

en: Topic
ro: Subiect

en: Sequence
ro: Secvență

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Highlighted
ro: Evidențiat
