Training (7.x-3.1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: Date
cs: Datum

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: Desc
cs: Sestupně

en: Topic
cs: Téma

en: Sequence
cs: Sekvence

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: File upload
cs: Nahrát soubor

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
