Training (7.x-3.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Date
gu: તારીખ

en: Help
gu: મદદ

en: Sequence
gu: અનુક્રમ
