Training (7.x-3.1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Date
hr: Datum

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Start Date
hr: Od datuma

en: Desc
hr: Silazno

en: Topic
hr: Tema

en: Sequence
hr: Sekvenca

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto
