Training (7.x-3.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Date
sq: Data

en: Help
sq: Ndihmë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Topic
sq: Tema
