Training (7.x-3.1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Date
th: วันที่

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Topic
th: หัวเรื่อง

en: Video
th: วีดีโอ

en: Sequence
th: ลำดับ

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
