Training (7.x-3.2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Description
af: Beskrywing

en: Date
af: Datum

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Topic
af: Onderwerp

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Navigation bar
af: Navigasiestrook
