Training (7.x-3.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: Help
bs: Pomoć

en: Topic
bs: Tema
