Training (7.x-3.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Home
is: Heim

en: Status
is: Støða

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Date
is: Dagfesting

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Topic
is: Evni

en: First sidebar
is: Fyrsti síðubjálki
