Training (7.x-3.2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Date
mn: Огноо

en: Help
mn: Тусламж

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Main menu
mn: Гол цэс
