Training (7.x-3.2) - en to ug translation catalogue (33 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Topic
ug: تېما

en: Feedback
ug: قايتما

en: Sequence
ug: تەرتىپى

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Course
ug: دەرس

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Training
ug: ئوقۇتۇش مەزمۇنى

en: Trainer
ug: ئوقۇتقۇچى

en: Training SubTopic
ug: ئىككىلەمچى ئوقۇتۇش تېمىسى

en: Training-Topic
ug: ئوقۇتۇش تېمىسى

en: Training-Calender
ug: ئوقۇتۇش -كالېندارى

en: Course-Topic
ug: دەرس تېمىسى

en: Course-Assignments
ug: تاپشۇرۇقلار

en: Course-SubTopic
ug: دەرس-ئىككىلەمچى تېما

en: Sub Topic of a Course
ug: دەرسنىڭ ئىككىلەمچى تېمىسى

en: Course Docs
ug: دەرس ھۆججەتلىرى

en: Course Links
ug: دەرس ئۇلىنىشلىرى

en: Course to which this topic belongs
ug: دەرستىكى مۇناسىۋەتلىك مەزمۇنلار

en: Course-Video
ug: دەرس-سىن ھۆججەتلىرى

en: Topics and sub-topics under Course
ug: دەرستىكى تېما ۋە ئىككىلەمچى تېمىلار

en: Training Description
ug: ئوقۇتۇش مەزمۇنىنىڭ قىسقىچە ئەھۋالى

en: Training Name
ug: دەرس ئىسمى

en: This will allow user to gererate training dummy site
ug: ئەزالار Training ئارقىلىق تور بېكەتنىڭ تەييار مەزمۇن قېلىپىنى ھاسىل قىلالايدۇ.

en: Set Calender as home page.
ug: Calender نى باش بەت قىلىش

en: Generate dummy data for your site.
ug: مىسال كەلتۈرۈلگەن ئۇچۇرلارنى تور بېكەتكە چىقىرىش

en: Training dummy site settings
ug: Training سۈكۈت تور بېكىتىنى تەڭشەش

en: This will allow user to generate Training dummy site.
ug: ئەزالار Training ئارقىلىق تور بېكەتنىڭ تەييار مەزمۇن قېلىپىنى ھاسىل قىلالايدۇ.
