Training (7.x-3.2) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Status
vi: Trạng thái

en: Content
vi: Nội dung

en: Description
vi: Mô tả

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Start Date
vi: Ngày bắt đầu

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Topic
vi: Chủ đề

en: Feedback
vi: Phản hồi

en: First sidebar
vi: Thanh bên đầu tiên (bên trái)

en: Second sidebar
vi: Sidebar thứ hai

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Navigation bar
vi: Thanh điều hướng

en: Highlighted
vi: Nổi bật
