Training (7.x-3.3) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Date
nl: Datum

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Start Date
nl: Begindatum

en: Desc
nl: Aflopend

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Sequence
nl: Volgorde

en: Assignment
nl: Instructie

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: File upload
nl: Bestandsupload

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Course
nl: Cursus

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Navigation bar
nl: Navigatiebalk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Training
nl: Opleiding
